Zwalczanie komarów i meszek


Proponujemy Państwu skorzystanie z naszych usług profesjonalnego zwalczania komarów i meszek.


Zwalczanie uciążliwych komarów i meszek - to forma zabiegu mająca na celu poprawę naszego samopoczucia i przyjemności spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu - w ogrodzie, parku, nad jeziorem, i w wielu innych miejscach gdzie obecność owadów jest wyjątkowo uciążliwa.

Czynności wykonuje się przy zastosowaniu specjalistycznych preparatów chemicznych obojętnych zarówno dla ludzi, zwierząt domowych oraz roślinności.


Zabieg taki może składać się z kilku etapów i w zależności od specyfiki obiektu oraz pory dnia jest dobierany indywidualnie.


Etap pierwszy:


Zwalczanie komarów metodą naziemną z opryskiwaczy spalinowych mgłą zimnokropelkową. Jest to podstawowy zabieg stosowany w większości przypadkach i zazwyczaj przynoszący najlepsze efekty naszej pracy.


Etap drugi:


w razie potrzeby dodatkowym zabiegiem jest zamgławianie na gorąco. Zamgławianie przestrzenne to usługa mająca za zadanie nanoszenie określonych substancji w formie "mgły". W przypadku zamgławiania wyrzucana kropla preparatu jest zdecydowanie mniejsza i lżejsza niż w przypadku np. aerozolu, co pozwala jej swobodniej unosić się w powietrzu i przedostawać się wszędzie tam gdzie jest to pożądane.

Zamgławianie w przeciwieństwie do opryskiwania zdecydowanie lepiej pokrywa i dokładniej penetruje bujną roślinność: krzewy, gęstwiny, szuwary i zarośla. To jest idealne miejsca bytowania krwiopijnych komarów i meszek. Dodatkowo specjalna substancja tzw."nośnik olejowy" dodawana wraz z preparatem bójczym - ma spełniać rolę "przyklejania się" roztworu do powierzchni zamgławianych, tworząc długotrwały efekt i poprawiając właściwości samego zabiegu.


Skuteczność powyższych działań jest bardzo wysoka, jednakże zalecamy objęcie czynnościami jak największego obszaru.

Z doświadczenia wiemy że najlepiej jest wykonywać zabieg również na sąsiednich posesjach (np. w porozumieniu z sąsiadami) - zapewnia to dłuższą ochronę przed nawrotem owadów, sam koszt usługi będzie stosunkowo niższy, a cała operacja będzie o wiele skuteczniejsza.


Do usługi poza granicami Grodziska Mazowieckiego należy doliczyć dojazd 50,00 zł.


W przypadku jednego wyjazdu do kilku działek położonych obok siebie dojazd nie będzie doliczany.

Polecamy konsultację z sąsiadami, wtedy usługa będzie tańsza i bardziej skuteczna.

ozonowanie